Вночі у Трускавці невідомі розмалювали вагони електропоїзда

Вночі у Трускавці невідомі розмалювали вагони електропоїзда

В ніч з 20 на 21 лютого на станції «Трускавець» невідомі розмалювали аерозольними фарбами два вагони електропоїзда Львів – Трускавець. Про це повідомляє прес-служба «Львівської залізниці». Повідомляє zaxid.net

«Розмальовані вагони локомотивна бригада помітила вранці, приймаючи поїзд перед рейсом. Машиніст доповів черговому у депо, черговому по станції «Трускавець», а також викликав на місце події працівників поліції», – повідомляють у залізниці.

За інформацією «Львівської залізниці» вагони розмалювали між 00:30 та 04:30.

 

Невідомі розмалювали вагони електропотяга сполученням Львів – Трускавець

За інформацією служби приміських пасажирських перевезень, на приведення рухомого складу до належного вигляду доведеться витратити чимало зусиль, часу та коштів. Окрім того, пошкоджені вагони необхідно відставляти з руху для відновлення, що призведе до вимушеного скорочення складів поїздів і створить незручності пасажирам.

Зазначимо, що з початку цього року в господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» уже зафіксовано сім випадків вандалізму. Внаслідок одного з них, за попередніми оцінками фахівців, рухомий склад потребує капітального ремонту, загальна сума збитків сягає близько 100 тис. гривень.