Скумбрія, користь і шкода

Скумбріякористь і шкода

У наш час рідко можна зустріти людинуяка не пробувала або хоча б не чула про таку рибуяк скумбріяЯкщо не брати до уваги консервито на прилавках наших магазинів скумбрія зазвичай представлена в свіжомороженому вигляді, або в якості вже готового продукту,  скумбрія гарячого або холодного копченняХоча корисні властивості скумбрії незаперечнія все ж вважающо магазинна ціна такої копченої скумбрії значно завищенаАле це моя думката й стаття не про ціноутворенняа про тев чому ж всетаки користь і шкода скумбрії.

Скумбріяяк риба
Скумбрія – це досить коштовна промислова рибаяка очолює ціле сімейство скумбрієвихщо відносяться до загону окунеподібнихВона є теплолюбивою хижою морською рибою і водиться майже всюдиде температура води становить приблизно від 8 до 20 градусівАлене дивлячись на її широке поширенняна прилавках наших магазинів мив основномустикаємося з атлантичною або далекосхідною скумбрієюСередня тривалість життя скумбрії становить 15 – 18 роківмаксимальна довжина досягає 60 сантиметріва вага – до півтора кілограмівСкумбрія – це досить швидка стайная рибапри цьому в зграї збиваються зазвичай риби приблизно одного розміруа швидкість їх пересування може досягати 70 – 77 кілометрів на годину.

Харчова та енергетична цінність скумбрії
Цінність скумбрії визначається її жирністюДалекосхідна скумбрія жирніше атлантичноїтакож більш жирною є скумбріяспіймана восениніж навесніЯкщо в середньомуто жирів в далекосхідної скумбрії міститься приблизно 18%, а в атлантичної – 13,2%. Білків міститься 19,3і 18%, відповіднопри цьому білки скумбрії засвоюються людським організмом майже в три рази швидшеніж білки м’яса яловичиниНезважаючи на відносно високу жирністькалорійність її досить низька і на 100 грамів припадає приблизно 240 кілокалорій для далекосхідної скумбрії і 190 кілокалорій для атлантичної.

Хімічний склад скумбрії
До складу скумбрії входять такі макроелементи як фосфорсіркамагнійкалійнатрійхлоркальційЗ мікроелементів скумбрія особливо багата кобальтомхромомфторомйодомПри цьому в 100 грамах скумбрії міститься дводенна норма кобальту і на 110задовольняється добова потреба в хроміЗа змістом фтору вона є рекордсменом серед рибЗ інших не менш необхідних людині мікроелементів скумбрія містить мідьзалізоцинкмарганецьмолібденнікель.

За присутнім в скумбрії вітамінів на першому місці вітамін B12Добова норма цього необхідного людині вітаміну міститься всього лише в 25 грамах скумбріїа 62 грами цієї рибки задовольняють добову потребу людини у вітаміні DТакож скумбрія багата вітамінами PP і B6крім них в ній є вітаміни B1B2B5B6B9 , CEAKH.

Сподіваюсявже цього переліку достатньощоб зрозуміти яким джерелом вітамінів і мінеральних речовин володіє ця відносно невелика рибка.

Користь скумбрії для здоров’я
Користь скумбрії для здоров’я людини пов’язана з містяться в ній вітамінами і мінеральними речовинамиНаприкладвітамін B12 забезпечує синтез ДНКбере участь у метаболізмі жирівпокращує споживання кисню клітинами організмуВітамін D забезпечує здоровий розвиток кістокФосфор бере участь у формуванні різних ферментівнеобхідних для роботи клітинта й сама тканина нашого скелета складається з фосфорнокислий солейвін також входить до складу білкових з’єднань, кістокнервової системи і т.д.

Корисні властивості скумбрії полягають не тільки у вітамінах і мінералаха й у великому змісті ненасичених жирних кислотв основному Омега3Попершеці кислоти є хорошим антиоксидантомпідвищують захисні функції організмусприяють нейтралізації вільних радикалів і зміцненню мембран клітиннормалізації холестерину в кровіоптимізують обмін речовинвключаючи жировий обміні рівень гормонівЗавдяки цим кислотам знижується ризик виникнення онкологічних захворюваньздійснюється профілактика атеросклерозу.

Скумбрія особливо корисна вагітним жінкам і годуючим матеряма також зростаючому організму малюків і підлітківМ’ясо скумбрії корисно для головного і спинного мозкуа також для слизових оболонокзубівкістокшкіриволоссяВикористання в своєму раціоні скумбрії дуже корисно людямстраждаючим захворюваннями серцевосудинної системиВживання її в їжу сприяє нарощуванню хрящової тканиниа також харчування клітин кісток і хрящів киснемщо робить її дуже необхідним продуктом для поліпшення стану при захворюваннях суглобів і опорнорухового апаратуСкумбрія корисна для хворих на цукровий діабетоскільки нормалізує жировий обмін і регулює вміст цукру в кровіСприяє підвищенню гемоглобінунормалізує роботу травної системи і зміцнює нервову систему.

Протипоказання
В першу чергу скумбрія в будь-якому вигляді протипоказана людям, що страждають на алергію з підвищеною чутливістю до риби. Для інших же відварна скумбрія практично не протипоказана. Але ось від вживання солоної і копченої скумбрії, а також найбільш жирних її сортів людям, що страждають хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також хронічними хворобами печінки і нирок, бажано утримуватися.

Як і будь-яка інша риба, що живе в морях і океанах, скумбрія здатна накопичувати в собі  ртуть, тому, щоб мінімізувати шкоду від ртуті, бажано не вживати в їжу скумбрію великих розмірів. Найбільш відповідною для харчування є скумбрія, довжина якої становить близько 30 сантиметрів, а вага близько 0,5 кг. Така риба встигає обзавестися необхідною кількістю жиру та інших поживних речовин і не накопичити при цьому в своєму тілі багато ртуті.