Як повернути любов, якщо згасають почуття


Суєта, справи, турботи, сірі будні часом притупляють навіть найміцніші почуття. Зникають кудись тремтіння в тілі при дотику, немає відчуття польоту …

Згасли почуття, пройшла любов …. Справжня любов не минає, якщо її не вбити. Почуття можуть притупитися. І до бабки ходити не треба, ясно як 2х2, почати відносини набагато простіше, ніж їх зберегти, тим більше на все життя. Чи є секрети щасливого шлюбу?
Коли бачиш літню пару, що гуляє по парку, або набережній від розчулення виступають на очах сльози. Дуже багато молодих пар заздрять літнім. Дивно стільки років разом, а воркують як голубки. А тут не так багато і разом, а вже все частіше і частіше пробігає чорна кішка.

Спілкуйтеся, говорите і як можна більше
Щось не ладиться в сімейних відносинах, колись коханий чоловік став дратувати. Та й він частенько на роботі затримуватися став. Очі в сторону відводить. Згасають почуття, прямо на очах тануть. Що робити? Як стати ближчими один до одного? Як повернути любов, колишні стосунки? Мовчати, залишивши все як є, і чекати «куди крива виведе»?
Мовчати і замовчувати про проблеми, це найгірше, що потрібно робити. Чоловік не телепат і думки ваші читати не може, так само як і ви його. Найкраще, що можна зробити, поки почуття зовсім не згасли, і тліє вогник надії, поговорити. І так як матінка природа наділила жінок мудрістю, то варто зробити перший крок і поговорити з чоловіком.
Розмовляти потрібно тільки тоді, коли ви повністю спокійні. Коли в голові вирує обурення, образа, біль, краще цього не робити. Можна все спроби розворушити колишні почуття звести взагалі нанівець. І тоді вже точно можна вбити останні почуття.
Розмова продумайте заздалегідь, і проаналізуйте різні ситуації виходу з положення, що створилося. Дайте чоловікові висловитися, нехай скаже все, що він думає.
Спілкуйтеся, говорите і як можна більше, про все на світі. Згадайте ваше перше побачення, весілля, інші приємні моменти. Адже напевно їх було не мало!

Не можна чіплятися
У кожній жінці закладено інстинкт материнства. Багатьом, дуже багатьом жінкам здається, що тільки вони мають рацію, а чоловік надходить неправильно. Є, звичайно, і чоловіки Базікала і їх більше ніж достатньо. Чи не чоловікам ні жінкам краще за все не чіплятися один до одного і не перевиховувати, а приймати їх, такими якими вони є. Адже одного разу ви саме цього «недотепу» полюбили. Конфлікти в сімейному житті ні до чого доброго не приведуть, так само як і причіпки. Але і сюсюкати теж не варто, особливо в присутності друзів.

Більше уваги і розуміння
Можливо поняття уваги і розуміння у всіх різний. Для одних спільне проведення часу – це увагу, для інших каву в ліжко, а для третіх нова шуба.
У сімейних відносинах дуже важливо знати і розуміти, що важливо для чоловіка. Чим він живе і що у нього в душі, чого він боїться, і про що мріє. Прекрасно, якщо ваші мрії і бажання збігаються. А якщо немає? Вчитися знаходити компроміс!

Романтика, романтика і ще раз романтика
Подружні стосунки начебто хороші, і все нормально, але чогось не вистачає, а може малювати. А чого? Інтересу стало менше, романтики, а від цього і пристрасті. Іноді навіть думки в голові прослизають, а того я полюбила? Або він мене не любить? І, як правило, жінка приходить до висновку, що чоловік її не любить і вона йому нецікава.
Це не так! Просто все стало на свої місця. Природний процес сімейних відносин. Хочеться романтики? Влаштуйте її, романтику! Запросіть чоловіка на шашлик! Сходіть в театр, в зоопарк! Приготуйте романтичну вечерю, плавно переходить в еротичний масаж.
Чоловіки за своїм складом розуму менш романтична натура, так що беріть все в свої руки. І ось побачите, він вам відповість тим же.
Робіть чоловікові компліменти, обіймайте, цілуйте і не тільки в день народження, а кожен день. І романтика повернеться. Будьте впевнені!

Сексуальні стосунки
Як показує статистика, багато сімейних пар з віком менше уваги приділяють сексуальних відносин. «Сек – це для молодих» – відмахуються вони. Але це не так! Секс більше ніж любов! Йому всі віки покірні! Не соромтеся, діліться один з одним своїми емоціями, своїми найпотаємнішими бажаннями, своїми думками. Експериментувати не бійтеся! Можна робити все, що хочеться обом подружжю.
Завжди спите в одному ліжку, подружнє ложе не можна залишати ні одному чоловікові. Не можна віддалятися один від одного. Хтось із подружжя хропе? Хропіння лікується, значить, проблема вирішувана, як і будь-які інші.

Декілька порад
Згасають почуття, не варто впадати в паніку і тим більше «вішатися». Кожна людина сама «диригент» свого щастя і родинного теж. Але все-таки не завадило б прислухатися до деяких порад.

  • У спальні не повинно бути ні телевізора, ні комп’ютера.
  •  Намагайтеся виглядати доглянутою не тільки на роботі, або коли збираєтеся в гості, але і вдома теж.
  • Приносить користь, коли перед сном грядущим подружжя мріють про щось спільне.
  • Захоплюйтеся перемогами чоловіка, і завжди і в усьому підтримуйте його.
    Це все зміцнить вашу любов. У ваших руках можливість розпалити полум’я знову, потрібно лише трохи постаратися!