Якщо пропав сексуальний потяг у чоловіка. Що робити ?


Хто править світом? Питання залишається відкритим! Куди він котиться? Зміни не в кращу сторону відбуваються у всіх напрямках. Особливо гостро стоїть питання про сексуальний потяг чоловіків, який згасає як догоряє свічка.


У чому причина сексуальної холодності чоловіка? Знову матінка-природа винна зі своїми природними катаклізмами? А може бути причина прихована десь далеко в невідомих глибинах, або лежить на поверхні, і ми від неї відмахується, намагаючись не помічати?

Сексологи стверджують, що холодність чоловіків всього в 7-10% випадків відбувається з фізіологічних причин. У всіх інших випадках у наявності проблеми психологічні.

Не поспішайте з обвинуваченням
Стреси, алкоголь і сигарети вбивають лібідо, про це відомо всім. А якщо чоловік не зловживає алкоголем, а секс трапляється все рідше і рідше, сподобався хтось на стороні?

Не варто поспішати з обвинуваченнями і підозрами і тим більше кидатися жорстокими словами. Від звинувачень і образ сексуальне бажання не прокинеться, і «до бабки ходити не треба». Що ж робити? Проявити увагу і спробувати розібратися в причинах втрати сексуального потягу у чоловіка.

Секс – не розмінна монета
Багато жінок звинувачують своїх чоловіків в нездатності здійснювати подвиги в ліжку, хоча самі того не бажаючи відбивають у них бажання. Неохайним виглядом? Не тільки!

Іноді раніше часто відмовляли чоловікові, посилаючись на головний біль, або якісь інші причини. Чоловік думає, що він вам як чоловік не цікавий.

Буває, жінки використовують сексуальні відносини як розмінну монету. Чоловік отримує секс в нагороду за хорошу, з точки зору дружини, поведінка, за подарунки, за похід в ресторан і навіть за миття посуду. Довго так продовжаться, не може, настане момент, коли чоловік скаже, що не потрібен йому ніякої секс.

Повернути відносини буде проблематично, дружині доведеться дуже постаратися, щоб довести чоловікові, що їй потрібен секс, що вона бажає його як чоловіка і їй потрібен тільки він.

Запам’ятайте: секс – не розмінна монета і не нагорода за гарну поведінку, це бажання і це любов!

Жіночий стиль життя сьогоднішніх чоловіків

Все тече, все змінюється! Змінюється життя, змінюються звички, звичаї, моделі поведінки. На жаль, з кожним роком все більше і більше стає самотніх матерів, які виховують синів. Перед очима хлопчиків немає прикладу справжнього чоловіка, вони не знають, як поводяться представники чоловічої статі в тій чи іншій ситуації. Ось вони і приймають жіночий стиль поведінки. Змінити такого чоловіка навряд чи вийде.

Жінка думає, що перестала цікавити в сексуальному плані свого супутника, але це не так. Він просто чекає дій з її боку, сам ініціативу він не може проявити. Дружина повинна його спокушати, такого його переконання. Бідній жінці доведеться або миритися з такою ситуацією, або шукати іншого партнера.

Соціальний статус
Сучасному чоловікові не так вже й легко, як здається. Він повинен мати соціальний статус: мати високооплачувану роботу, квартиру, автомобіль. Чоловік повинен зі шкіри лізти, щоб утримувати сім’ю. І якщо він говорить, що втомився, значить, так воно і є.

Робота, пробки на дорогах, постійні стреси. У такій ситуації варто подумати, чим можна чоловікові допомогти.

Довіра, надійність і вірність

Минули ті часи, коли чоловіки до ніг жінок кидали свої статки, билися на дуелях. У сучасному світі, відмовила одна, за нею черга інших. І завжди є вибір, може гірше, а може і краще попередньої дівчини.

Секс для чоловіків втратив значення. Що ж тоді цінують сучасні чоловіки? Довіра, надійність, вірність, турботу, підтримку та чесність. Повірте, якщо він знайде жінку, що відповідає цим вимогам, він «в дошку розіб’ється», щоб утримати таку жінку біля себе. У ліжку він теж буде її догоджати, аби вона була з ним поруч завжди.

Такі наші сучасні чоловіки! Якщо пропав сексуальний потяг у чоловіків, це не означає, що все втрачено, беріть ініціативу в свої руки!