Як позбавиться від нітратів і пестицидів в ранніх овочах і фруктах.

Можливо деяким читачам цікаво, чи можна позбутися нітратів в овочах і фруктах. У цій статті розглянемо як можна хоча б частково позбутися нітратів і пестицидів, що містяться в овочах і фруктах. Повністю позбутися нітратів і пестицидів з овочів не вийде, а ось знизити їх кількість, яка потрапляє в людський організм, цілком можливо. Наведені нижче способи допоможуть вам знизити вміст нітратів в овочах, фруктах і зелені.

Капуста

Велика частина нітратів міститься у верхніх капустяному листі і качані, тому їх потрібно викинути перші 2 – 3-го листка качана.

Картопля

У картоплі нітрати збираються під шкіркою і в серцевині бульби, тому після того як картопля закипіла, воду необхідно злити.

Кабачки, огірки, баклажани

Огірки за кольором повинні бути ніжно – трав’яного кольору, якщо вони темно зелені це говорить про те, що їх перегодували нітратами. Перші кабачки і баклажани потрібно очищати від шкірки. Зріжте область плодоніжки – це саме отруйна місце.
Так само огірки необхідно правильно очистити, для цього з обох сторін зріжте по 1 см.

Петрушка, кріп, салат

Найбільше хімії накопичується в прожилках, черешках – не потрібно це їсти. Велика кількість нітратів накопичується в стеблах, тому для салатів намагайтеся використовувати тільки листя.

Порада: Зелень завжди стрімкіше вбирає нітрати і перед тим як додавати її в страви, вимочіть протягом години у воді або можна помити їх в содовому розчині, для цього 1 ст. л. соди розбавте 1 літром води.

Помідори

Чим товстіша шкірка помідора, тим більше він містить хімії. Не купуйте помідори оранжево – червоні. Біла м’якоть і товсті прожилки на срізі- це сигнал великого вмісту хімії. А якщо вам все – таки попалися неякісні томати, потримайте їх в прохолодній воді близько 1 години.

Виноград

Щоб виноград зберігався довго його обробляють фунгіцидами. Щоб позбутися від цієї речовини, виноград досить добре вимити.

Кавуни

Не купуйте кавуни, розрізані навпіл і загорнуті в пленку- це хороша основа для розмноження бактерій і мікробів. Якщо кавун має товсті жовтуватого відтінку прожилки, значить його удобрювали. Можна провести невеликий тест: покладіть м’якоть на одну хвилину в стакан з водою, якщо вода змінила колір – значить кавун підгодовували, якщо вона просто помутніла – ягода чиста.

Груші і яблука

Купуючи фрукти, візьміть їх в руки, якщо відчуєте що плоди слизькі і липкі, значить вони оброблені ДИФЕНІЛИ для того щоб вони не псувалися і довго зберігалися. В Євросоюзі, США, дифеніл заборонений через його сильні канцерогенні і алергенні властивості. Оброблені ДИФЕНІЛИ фрукти потрібно очистити від шкірки.

Буряк, морква, редис

Величезна кількість нітратів міститься в верхівках і кінчиках коренеплодів, обрізайте їх перед вживанням. Не купуйте буряк з закрученими хвостиками. У моркви обрізайте 1 см хвостика, у редиски можна обрізати основу. Позеленілу частина моркви потрібно обрізати повністю, в ній міститься велика кількість хімікатів.

Порада: будь-які овочі, якщо замочити на 30 – 40 хвилин у воді, то можна позбутися нітратів на 30 – 50%. Так само можна прибрати нітрати з овочів, якщо їх правильно зварити, для цього очищені овочі покладіть в киплячу воду без солі, потім проваріть, додайте сіль і злийте воду. При варінні рівень нітратів знижується на 80%. При такому способі частина корисних вітамінів втрачається, але він ефективний навесні, коли на прилавках з’являються свіжі овочі та фрукти.

Самі забруднені овочі та фрукти надходять до нас з Голландії, Туреччини, Ізраїлю, Єгипту, у них бідна земля і вона просто не може дати багатий урожай без істотної кількості добрив.