Як уповільнити старіння за допомогою йогурту?


Вчені заявили, що старіння нікому не уникнути, воно незмінно настане. Однак уповільнити цей процес все-таки можливо. Причому допомогти в цьому можуть йогурти. Детальніше про корисні властивості цього продукту розповімо в нашому матеріалі.

 

Як уповільнити старіння за допомогою йогурту?
Дослідження показало, що в раціоні кожної людини повинні бути йогурти, так як вони багаті кальцієм, що рятує від остеопорозу. Корисні бактерії, що містяться в йогуртах, здатні підтримувати нормальну мікрофлору і здоров’я кишечника.

 

Крім того, є ряд інших продуктів, корисних для людини і уповільнюють старіння. Наприклад, в рибі містяться жирні омега-3 кислоти, що знижують ризик утворення холестеринових відкладень, ризик відхилень в серцебитті. У кавуні багато лікопіну, який захистить шкіру від висипань. Варто сказати, що лікопін допомагає також запобігти шкоді від ультрафіолетових пошкоджень. Не менш корисна для шкіри чорниця, яка відноситься до антиоксидантів.

 

Також вчені помітили, що потрібно включити в раціон апельсини, в якому багато вітаміну С. Він сприяє виробленню колагену, необхідного для молодості шкіри. Також вітаміну С багато в брокколі, який також багатий клітковиною, бета-кератином і селеном. Варто споживати і авокадо – він допоможе шкірі виглядати молодше і здоровіше за рахунок жирної омега-9 кислоти і олеїнової кислоти.