Щоб після 45 років завчасно не перетворитися в бабусю, категорично не можна робити 11 речей

Ви досвідчена, яка знає собі ціну, самодостатня леді? Так і залишайтеся такою!

А ось те, чого робити не варто:

Не варто економити на собі

Сім’я зобов’язує. Безперечно, вона – наша головна цінність у житті. Діти, чоловік, кішка – все туди, все краще їм. Але і дітям, і чоловікові, так, в общем-то всім, крім кішки, потрібно щоб ви виглядали відповідно. Чоловік хоче вами захоплюватися, а діти – пишатися. Відповідайте! А для цього іноді потрібно робити собі приємні подарунки і дозволяти милі радості (якщо, звичайно, це не почесний обов’язок чоловіка). Наприклад, масаж і сумочка. Як вам такий комплект? Або туфлі і спа … Варіант виберіть самі.

Не варто носити «бабусині» наряди

Молодість закінчилася? Якщо ви з цим змирилися, тоді немає питань. А якщо ви насправді молодша, ніж написано в вашому паспорті (там помилка), то не міняйте стильний гардероб на немазкий, але шкарпетки і непоказний баб’ячий. Хто сказав, що топ і джинси з кедами не для вас? Хто придумав, що після 40 треба одягатися як голова колгоспу радянських часів?

Не варто надмірно молодитися

Бабусині наряди і яскраво забарвлені молодіжні віяння – дві крайності. А між ними – золота середина. Увімкніть почуття міри, і все буде в порядку.

Деякі речі, які ви носили в молодості, вже не зроблять вас молодше. Залиште підлітковий одяг в минулому: коротенькі маєчки з дурними написами, легінси – не для вас. Ну і що? Іноді, по ситуації дещо зі свого бурхливого минулого все ж можна одягнути. Але тільки іноді і ні на хвилину не забуваючи про почуттів заходи, щоб не скотитися в дурний образ «дивною молодящейся дами, у якій вік на лобі написано».

Відмова від підліткової молодіжної моди не означає що можна …

Скасувати спостереження за трендами

Стежити за ними ще як потрібно! Струсніться! Вам не “вже 45», а «всього 45».

Не будемо завантажувати вас модними віяннями. Краще ви самі погортайте фешн-журнали, подивіться топи модних блогерів, пройдіться по улюбленим магазинах, померяйте …

І ви побачите, що у багатьох трендів немає чітких вікових рамок. Що біла сорочка, довжина міді, піджак в клітку можна носити в будь-якому віці.

Чи не підкреслювати свої достоїнства

Мало приховувати недоліки, потрібно підкреслювати достоїнства

Вам 45? Ну і що? Це привід рядитися в балахон? Намагаючись приховати зайве, ви ризикуєте заховати гідності. У вас, напевно, є що показати. Груди? V-подібний виріз – для вас. Талія? Яскравий ремінець і приталені силуети – правильний вибір.

Не носити підбори

Це помилка. Кеди шпильці не конкуренти. Вони зручні стильні, і ніхто з цим не сперечається. У балетках, Лофери дуже комфортно, а в мюлях ще й супер модно. Але каблук повинен бути у вашому взуттєвому асортименті. Причому (і тут як раз той випадок, коли вік потрібно врахувати) це повинні бути дорогі туфлі з якісної шкіри і бажано не одна пара. Залиште бюджетні варіанти студентам.

А ось висота має на увазі не тільки тоненьку шпильку, а й стійкий зручний каблук. Носіть туфлі на підборах хоча б періодично, просто так, а не по великих святах, щоб не забути, як це робиться.

Не варто купувати дешеву білизну

Дешеве білизна – погана ідея в будь-якому віці. Краще менше, але краще: не 20 штук різнобарвних бюстів і трусиків, а 5-6 дорогих комплектів. Ви на це заслуговуєте. Тим більше, що правильно підібрана білизна відмінно моделює фігуру і нівелює її недоліки.

Не варто нехтувати технікою вікового макіяжу

І не тільки. Макіяж це завершальний момент. А першими номерами вашого списку повинні стояти косметолог, процедури омолодження і якісна уходовая антивікова косметика. У якому порядку, визначте самі. І лише в самому кінці – макіяж. Але його потрібно навчитися робити з урахуванням ваших вікових змін. Умілий вікової грим здатний створити диво.

Не варто запускати тіло і …

Навіть в молодості пружність, худоба, підтягнутість є далеко не у всіх. Але і ті, кому колись випав «щасливий квиток стрункості», в 45 повинні задуматися про фітнес, біг вранці, аеробіка або йоги. Що вам до душі? Два тренування в тиждень – і вашим змін будуть заздрити!