Скільки людина може прожити без cекcу? Яку користь приносить жінці секс.

Після розлучення у жінки не було cекcа вже два роки і вона не відчуває великої необхідності. А це нормально? І скільки не шкідливо жити без cекcа?

 

– У жінок cекcуальное бажання виражено значно слабше, ніж у чоловіка, оскільки воно обумовлено виключно рівнем чоловічого статевого гормону тестостерону. В жіночому організмі його потроху виробляють наднирники і яєчники, і зміст його в крові щонайменше в 10 разів менше, ніж у чоловіка

У cекcі жінка, як правило, відповідає на активність і прояви симпатії з боку чоловіка, який їй подобається. Їй більше важливий він сам по собі, як потенційний батько її дітей, а не cекc як такий. Винятки – жіноча гіперcексcуальность, але це рідкісне явище, і це не можна назвати нормою

Яку роль відіграє вік жінки?

– Грає! Секcуальність збільшується з віком, коли жінка набуває досвід, вміння відчувати opгaзм. Зазвичай це приходить після заміжжя і народження дітей

– Проте часто пишуть про те, що секс корисний для здоров’я. Нібито навіть є купа хвороб, від яких він виліковує. Виходить, якщо сексу немає, будеш хворіти?

– Cекc є джерелом позитивних емоцій, знімає психологічну напругу, дарує приємні відчуття, підвищує настрій, допомагає будувати відносини і прихильність. Це дуже корисно в нашому буденному житті. Крім того, секс – гарне снодійне засіб. Як за Дарвіном: після спарювання все живе засинає. Але от щодо лікування – великі сумніви. Принаймні, мені не доводилося спостерігати когось, кому вдалося вилікуватися від будь-якої хвороби з його допомогою.

– І все ж: скільки жити без cекcу нормально для жінки?

– Поки вона не зробить вибір. І не з числа випадкових знайомих. Як не банально це прозвучить, але найбільше задоволення від cекcу жінка (на відміну, до речі, від чоловіка!) Може отримати, тільки якщо відчуває почуття до свого обранця, який їй подобається і з яким вона готова побудувати сім’ю. Тому що глобальне завдання у жінки – побудова сім’ї, а не отримання задоволення.

Бажання другого з’являється пізніше, коли перше вже досягнуто. Репродуктивний період у жінки недовгий. Вона це – нехай на рівні біохімії в організмі – розуміє і, звичайно, прагне знайти собі другу половину швидше і cекc використовує виключно для залучення чоловіка.

– Значить, не треба переживати тим, хто турбується, що від довгої відсутності cекcу буде застій в органах і т. д.

– Переконання про те, що без сексу довго жити шкідливо, не мають підстав, так само як і уявлення про застій в органах малого таза при довгому утриманні.

Цифри і факти

18 раз в день думає жінка про секс.

Регулярні заняття cекcом покращують пам’ять. Але тільки у жінки.

На пам’ять чоловіка заняття любов’ю не впливають.

600 годин в життя витрачає кожен з нас на секс.

2-3 чашки кави в день для чоловіків – позитивна доза, яка зменшує ймовірність виникнення еректильної дисфункції.