Самі ерогенні зони у чоловіків – де розташовані?


Хочете підкорити будь-якого чоловіка і зробити так, щоб він ще довго не зміг забути ніч з вами? В такому випадку вам потрібно гарненько постаратися! Знаючи самі ерогенні точки на тілі у чоловіка, ви завоюєте його.

Самі ерогенні зони у чоловіків: які вони?


Багато жінок помилково вважають, що вони розташовані в головному інтимному органі чоловіка. Насправді це не так, представники сильної статі не настільки примітивні. Існує безліч чутливих точок, якими ви можете скористатися і довести партнера до вищого блаженства, нижче ми представили найголовніші:

Шия. Виявляється, не тільки жінкам подобається, коли пестять їх шию, від цього без розуму і чоловіка. Осідлай його і почни цілувати цю частину тіла, можеш навіть злегка покусувати її.

Волосся і голова. Ніжно візьми його за волосся і злегка потягніть під час близькості, це так збуджує! Щоб спокусити його, перед початком близькості зроби йому легкий масаж голови. Твої пальці здатні творити справжні чудеса!

Вуха – оближи їх або злегка укуси, також не завадило б сказати йому парочку вульгарних фраз. Повір, чоловіки обожнюють розкутих жінок. Вчені довели, що легке покусування вуха покращує чоловічу ерекцію.

Область між мошонкою і анусом – це магічне місце, стимулювання якого справить незгладимий ефект. Ви можете пестити його руками або ротом, все залежить від вашої фантазії ви будете здивовані результатом – ваш партнер ніколи не відчував нічого подібного.

Соски – тут потрібно бути обережною, оскільки такі ласки люблять далеко не всі хлопці. Комусь подобається, коли їх чіпають і цілують, а хтось це терпіти не може. Єдиний спосіб з’ясувати – це спробувати. Якщо ви бачите, що партнер збудився ще більше, продовжуйте в тому ж дусі і не зупиняйтеся.

Пальці. Так-так, вам не здалося – це правда. Візьміть його середній палець в рот і посмокчіть його. У чоловіка буде майже таке ж відчуття, як ніби ви робите це з його другом. Це відмінний прийом під час прелюдії, який порушить вашого партнера до максимуму.

Внутрішня поверхня стегон. Торкайтеся і злегка натискайте пальцями на цю ділянку, масажуйте його. Також ви можете покусувати, цілувати і облизувати поверхня стегон, чоловік буде в захваті.

Анус – більшість чоловіків навіть не підозрюють про те, що тут розташована одна з найактивніших ерогенних точок. Насправді в таких експериментах немає нічого поганого і якщо ви вже давно разом, чому б вам не спробувати умовити його. Якщо чоловік хоче цього, він отримає тільки насолоду. А ось якщо він проти, не варто навіть пробувати – буде тільки гірше. Для того щоб зрозуміти, як молода людина відноситься до таких експериментів, проведіть пальцем біля забороненого отвору. Якщо йому сподобалося, можете купити спеціальні іграшки для інтиму, і експериментувати далі.

Копчик. Нехай він ляже на живіт і повністю розслабитися. Ну а ви тим часом проведіть кілька разів мовою по ділянці, де розташований куприк. Багато хто навіть не знають, що в цьому місці є ерогенна зона і упускають її з поля зору, а даремно.

Де у чоловіків ерогенні зони?
Єдиний спосіб з’ясувати, де у вашого партнера розташовані ерогенні точки – експериментувати. Все індивідуально і те, що когось приводить у захват, може не припасти до смаку іншому чоловікові. Не бійтеся розмовляти і питати, що йому подобається.

Завдяки представленої вище інформації ви знаєте, які частини тіла потрібно пестити в першу чергу і на чому зробити акцент. Скористайтеся нашими порадами і доставте йому максимальне задоволення!