Середня тривалість статевого акту: яка?


Інтим – невід’ємна частина нашого життя. Але не завжди партнери задоволені один одним, в результаті виникає непорозуміння і пошук партнерів на стороні. Багато проблем виникають через те, що тривалість статевого акту надто коротка, в результаті задоволення отримує тільки чоловік. Невже жінкам доведеться терпіти це все життя? Або все ж потрібно шукати ідеального чоловіка? А чи існує такий взагалі?

Середня тривалість статевого акту: скільки?
Хтось вважає, що він повинен тривати не менше півгодини, а кому-то вистачає і 5 хвилин, все залежить від фізіологічних особливостей і потреб. Але все ж є статистичні дані, завдяки яким ми можемо отримати більш детальну і точну інформацію з цього питання.

Тривалість статевого акту залежить від наступних факторів:

генетика
Регулярність статевих відносин
вибір партнера
вплив стресів
Спосіб життя
настрій

Сьогодні ми будемо говорити тільки про самому статевому акті, про прелюдії мова не йде, не варто плутати.

Нещодавно вчені провели дослідження, в ньому брали участь 500 пар з 5 різних країн, старше 18 років. Чому з різних країн? Це потрібно для того щоб зрозуміти, чи впливає національність на сексуальне життя чи ні.

Ви здивуєтеся, але середній показник зовсім невеликий, тому не потрібно вимагати від свого чоловіка занадто багато чого. Середній показник – 5 хвилин, з діапазоном в кілька секунд. Цей показник збільшується до 6-7 хвилин у віці 18-30 років, і зменшується до 4 хвилин після 50-ти років.

А як на рахунок національності? Найнижчий показник – у чоловіків Туреччини, це 3,7 хвилини, що значно відрізняється від інших країн. Так як багато чоловіків обрізані, цей факт також враховувався при дослідженні. Обрізані чоловіки радували своїх партнерок на 1 хвилину довше, що зовсім небагато.

Що ж робити?

З чоловіками все зрозуміло – вони встигають отримати максимум задоволення навіть за 2 хвилини. А ось що робити представницям прекрасної статі? Ваш партнер повинен подбати про досить тривалої прелюдії, яка порушить вас до максимуму. Також рекомендуємо робити невеликі перерви під час близькості і міняти якомога частіше пози.

Сьогодні у продажу можна знайти спеціальні креми, які продовжують інтим і знижують чутливість. Також радимо використовувати більш товсті гумові вироби №1, вони допоможуть продовжити секс на пару хвилин.

Не існує конкретних даних, за який час жінка може досягти оргазму, адже в кожному випадку це індивідуально. Але соцопитування показують, що занадто тривалий секс не дуже їх радує – достатньо 10 хвилин. Якщо він триває більше 15-20 хвилин, це стомлює і робить його нудним.

Пам’ятайте, що головне в близькості не тривалість, а наявність щирих почуттів і тяжіння, а також відносини партнерів до сексу. Досягнувши гармонії один з одним ви отримаєте максимальне задоволення навіть за пару хвилин.