Які пози люблять чоловіки: порадуй свого чоловіка!


Хочете оживити своє сексуальне життя з чоловіком, але не знаєте, як це зробити? Ми рекомендуємо урізноманітнити ваше сексуальне життя за допомогою різних поз, здивуєте свою другу половинку!

Улюблені пози чоловіка в сексі


Для того щоб ваш чоловік відчував до вас ті ж почуття, що і раніше, вам потрібно гарненько постаратися. Перш за все, рекомендуємо урізноманітнити своє сексуальне життя, адже для чоловіків це одна з головних сфер. Якщо ви не будете підтримувати полум’я пристрасті, ваш чоловік почне дивитися на один жінок (і не тільки дивитися).

Перш за все, радимо уникати традиційних позицій, до яких ви вже давно звикли. Одягніть красиву білизну, випийте вино і включіть романтичну музику – здивуєте свого чоловіка своїми вміннями та навичками в ліжку.

Які пози люблять чоловіки: топ найпопулярніших

Нижче ми представимо вам ті позиції, які вважаються одними з найпопулярніших у чоловіків, обов’язково ознайомтеся з ними.

Жінка зверху. Більшість представників чоловічої статі обожнюють, коли жінка знаходиться зверху і сама керує всім процесом. Вашому чоловікові залишається лише отримувати насолоду!

Догги стайл. Одна із самих еротичних і відвертих поз, від якої в захваті будь-який чоловік. Він може керувати процесом і отримати максимальне задоволення, а також змінювати темп при необхідності. Догги стайл дозволяє проникнути максимально глибоко і ваш чоловік буде відчувати себе справжнім королем в спальні.

Стоячи. Для цієї пози вам знадобиться трохи зусиль, а точніше – вашому чоловікові. У такому положенні чоловік тримає дружину, а вона охоплює його ногами навколо талії, руки кладе на шию. Перевага позиції в тому, що завдяки їй ви зможете збільшити тривалість сексу. Для максимальної стійкості ви можете спиратися об стіну спиною або випробувати позу в душі.

Зверху, особою в зворотну сторону. Жінка перебуває на чоловікові, але спиною до нього. Ця позиція ідеально підійде тим, хто хоче чогось новенького, але при цьому в класичному стилі. Завдяки цій позі жінка може легко отримати оргазм, так як вона контролює ситуацію.

Ложки. Ідеально підійде для сімейних пар, особливо для тих, хто не дуже любить експериментувати в ліжку. Ви повинні лежати на боці, ваш чоловік теж, він проникає в вас ззаду. Перевага позиції в тому, що вона вимагає мінімум зусиль і забезпечує глибоке проникнення.

У незвичайних місцях. Також ви можете зайнятися цим не в спальні, як зазвичай, а в іншому місці. Це може бути душ, кухня або навіть машина. Виберіть незвичайне місце, ваш чоловік буде в захваті і неймовірному порушення від вашої задумки!

Сподіваємося, наші поради зможуть перетворити вашу подружню інтимне життя, обов’язково порадуйте свого чоловіка!