Як робити еротичний масаж чоловікові: поради.


Про що ви думаєте, коли уявляєте сеанс еротичного масажу? Повільна музика, ніжні руки і повне розслаблення … Якщо ви хочете здивувати свого партнера, радимо зробити йому сюрприз у вигляді еротичного масажу. Але що робити, якщо ви не вміти його робити? Насправді для цього не потрібно навчитися на будь-яких дорогих курсах, адже головне тут – це ваше бажання.

Еротичний масаж відрізняється від традиційного тим, що ви повинні сфокусуватися на ерогенні зони партнера. Мета процедури – не оргазм, а лише розслабляючий і збудливий ефект. Хоча немає нічого поганого в тому, якщо масаж закінчиться оргазмом. Таким чином, від процедури отримують задоволення обидва партнера і при цьому не мають близькості.

Як правильно робити еротичний масаж чоловікові: поради

Є кілька видів технік, які ви можете використовувати. Всі вони мають на увазі використання різних рухів, але сьогодні ми не збираємося вам розповідати про професійний масаж, так як ви не професіонал.

Ми збираємося розповісти і показати вам, як проводити процедуру. Завдяки їй ви скорите будь-якого чоловіка і подаруйте йому незабутні враження. Тривалість процедури залежить від вашого бажання і бажання партнера.

Підготовчі роботи:

Романтична обстановка – в кімнаті повинно бути приглушене освітлення, запаліть кілька свічок, включіть музику.
Використовуйте ароматизовані масла – вони не тільки зроблять масаж більш приємним, але ще і послаблять, порушать фантазію.
Гарний настрій – це дуже важливий момент. Якщо ви будете виконувати процедуру без натхнення, чоловік відчує це. Можете випити келих вина перед масажем.
Як проводити масаж:

Для початку вам потрібно визначити ерогенні зони чоловіка. М’якими і ніжними рухами масажуйте тіло і спостерігайте за реакцією партнера, також ви можете прямо запитати його про ерогенні зони.
Не обов’язково робити масаж тільки руками, ви можете задіяти язик, губи.
Для додаткового задоволення використовуйте інтимні іграшки.
Змастіть долоні мастилом або маслом, ніжно і акуратно масажуйте його статеві органи
Попросіть партнера глибоко і повільно дихати, це дозволить уникнути швидку еякуляцію.
Приділіть особливу увагу яєчок і мошонки, чоловікам подобається, коли жінка масажує їх.
Також приділіть увагу лобкової області над пенісом, потім приступите до масажу зони між яєчками і анусом.
Протягом усієї процедури міняйте швидкість і тиск рухів.
Після еякуляції дайте чоловікові відпочити 10-15 хвилин.
Звичайно ж, ми представили вам загальні рекомендації щодо виконання еротичного масажу. Ви повинні самостійно зрозуміти, які зони і в якому темпі стимулювати. Головне – не хвилюватися і не робити занадто різкі рухи.