Схудни за допомогою сексу! Скільки калорій спалюється при сексі?

Найприємніший спосіб спалити калорії – це секс. Забудьте про багатогодинних тренуваннях і дієтах, займайтеся сексом якомога частіше і довше, і ваша фігура завжди буде в тонусі! Скільки калорій спалюється при сексі?

Як працює спалювання калорій під час статевого акту?

З цієї тематики було проведено чимало досліджень, багато вчених витратили кілька років, досліджуючи це питання. У підсумку вони зійшлися тільки в одному, що секс позитивно впливає на самопочуття і спалює зайвий жир, але за різними дослідженням результати сильно відрізнялися. Калорії під час сексу спалюються активно в разі, якщо ви активні і проявляєте ініціативу в ліжку.
Середнє число спалюваних калорій 100-150 ккал за 1 статевий акт тривалістю 15 хвилин. Так само було доведено що пристрасний поцілунок може збільшити кількість згорілих кілокалорій на 5-10 за 1 хвилину поцілунку. Секс калорії спалюються непомітно, поки ви отримуєте задоволення, погодьтеся – це подвійна користь!

Прелюдія

Важливим моментом в спалюванні калорій є прелюдія. Вчені з Італії підрахували, що за 1 хвилину попередніх ласк спалюється 2 калорії, тобто якщо прелюдія триватиме 10 хвилин, то вона буде рівносильна ранкової 5-хвилинній пробіжці. До прелюдиям так само можна віднести масаж. Масажуючи тіло партнера, ви можете спалити до 50 ккал за 30 хвилин.

Еротичні танці перед сексом допоможуть схуднути. Танець живота або стриптиз на протязі 15 хвилин спалюють від 50 до 80 калорій, і приплюсуйте їх до тих, які спалять під час сексу. Погодьтеся, результат непоганий.

Оргазм спалює калорії

При сексі спалюються калорії в разі, якщо ви отримуєте оргазм. У жінок оргазм забирає 60-80 калорій, у чоловіків до 100 ккал. Отже, чим більше оргазмів ви отримаєте, тим більше калорій згорить, також це залежить від часу. витраченого на секс і від кількості оргазмів.

Ще один факт про прелюдіях до сексу. Чим яскравіше і страстней прелюдія, тим більше бажання і збудження, а отже серцебиття частішає удвічі, а іноді і втричі (до 160 ударів в хвилину). Чим більше серцебиття, тим швидше відбувається спалювання калорій.

Пози

Скільки калорій спалюється при сексі? Так само варто обговорити пози, найбільш сприятливі для спалювання калорій:

Жінка наїзниця. Коли жінка знаходиться зверху свого чоловіка, працюють групи м’язів живота, стегнові м’язи і м’язи плечового пояса. Саме в цій позі спалюється максимальна кількість калорій

Стоячи. У жінок працюють м’язи спини, а у чоловіка м’язи ніг і живота, ця поза на другому місці.
По-собачому. У жінки працюють м’язи рук і м’язи спини, а у чоловіка м’язи кульшового суглоба і м’язи преса.