Чистка пральної машинки! Найефективніший і бюджетний спосіб! Дізнайтеся який.


Пральна машина – це необхідна річ в кожному будинку, і ми вже не уявляємо собі життя без неї. Але така помічниця по господарству коштує не малих грошей, а тому необхідно зберегти її працездатність. З огляду на стан нашої водопровідної води, машинка швидко виходить з ладу. Ми розповімо вам, як зберегти життя пральної машини якомога довше, використовуючи лише одне бюджетне засіб.

Весь секрет полягає в використанні звичайної лимонної кислоти. На стандартну машинку завантаженням 3,5 кг вистачає чотирьох пакетиків лимонної кислоти вагою по 15 гр. Якщо ємність машинки більше, то дозування збільшуємо. Хто то рекомендує на машинку з 5 кг завантаженням використовувати навіть по 2 пакетика кислоти по 100 гр.

Засипте кислоту в відділення для прального порошку і включіть машину на повний цикл прання при максимальній температурі. У моєї машини це «хлопок» 90 С тривалість циклу 137 хвилин. І все! Лимонна кислота ідеально очистить накип зсередини, а при першому ж зливі води можна побачити, скільки всякої нечисті і погані було на деталях вашої машини.

Ефект від такої процедури буде помітний на око, якщо взяти 1 столові ложки з гіркою лимонної кислоти і закип’ятити в чайнику воду, потім остудити. Особисто я від такого способу очищення пральної машини в повному восторге- дешево і ніякої хімії, а значить ніякої шкоди здоров’ю. Поспішай поділитися цінними порадами з друзями, не лишай їх можливості дізнатися це!