12 КРАЩИХ підказок власницям мультиварок.

 

1. На програмі «Тушкування» за годину кип’ячу молоко. Якщо з холодильника, то півтори години. Ніщо нікуди не тікає.
2. На цій же програмі за 5-6 годин виходить чудове пряжене молоко.
3. Кожух каструлі-термос. Тому якщо тепле молоко заквасити, то вранці буде чудовий кефір (або ряжанка з топленого молока).
4. На режимі «Варка на пару» за 5 хвилин виходять яйця «в мішечок», за 12 хвилин-«твердо».
5. На режимі «плов» виходить дивовижна тушкована картопля з золотисто-підсмаженим низом (заважати і контролювати не треба – розумна каструля сама знає, коли картопля готова і перейде в режим підігріву).
6. На режимі «Тушкування» абсолютно дивовижна тушкована картопелька без піджарки знизу.
7. На режимі «Плов» самі ледачі мужики роблять розкішну вечерю з готових пельменів: Пів кіло морожених пельменів прямо з пачки сипем в каструлю, заливаємо півсклянки води з під крана, солимо і кладемо ложку вершкового масла. Натискаємо кнопку і чекаємо сигналу готовності – нічого помішувати не треба! Пельмені одна до однієї, з підсмаженим злегка низом. Мій чоловік тепер тільки такі і визнає – ніяких каструль з окропом! Природно, пельмені самоліплені з морозилки.
8. На режимі «Випічка» прекрасно смажиться риба і м’ясо будь-яке.
9. На режимі «Тушкування» за 12 годин виходить найпрозоріший запашний холодець.
10. На режимі «Тушкування» або «Гречка» можна робити 2 страви відразу-внизу гарнір (крупа або картопля), а в верху в спеціальній кошику, сосиски, котлети, м’ясо, курочка …. Сік капає в гарнір і виходить чарівно.
11. На режимі «Тушкування» за 1,5 години можна зварити будь-який ваш улюблений суп. Ви здивуєтеся, наскільки він прозорий, нерозварений і запашний!
12. На режимі «випічка» обсмажити фарш з цибулею. Потім на режимі «Плов» в цей фарш покласти сухі ріжки або пір’я (різновид макаронів), залити окропом щоб тільки кінчики стирчали, посолити, перемішати і чекати сигналу готовності (каструля визначить її сама). Макарони по-флотськи до вашого столу!