8 максимально корисних порад для смачної кави в турці.

Багато людей не можуть уявити своє життя без кави. Вони готові пити його і рано вранці, і пізно ввечері. Саме для таких фанатів цього гарячого напою ми і вирішили зібрати найкращі поради з приготування кави в турці. Отже, на що потрібно звертати увагу в приготуванні ідеального кави.

Для ідеального кави

1. Температура води. Холодна або гаряча? Насправді обидва варіанти допустимі, обидва мають як плюси, так і мінуси. Якщо ви використовуєте в приготуванні кави холодну воду – він вийде більш насиченим, але це займе більше часу. При використанні гарячої води ви отримаєте готовий напій значно швидше. Головне, ставте турку на повільний вогонь.

2. Без кофеїну. Якщо ви віддаєте перевагу кави без кофеїну, то додайте в турку кілька зерен кардамону. Він додасть пряний аромат і прибере з кави неприємний присмак.

3. Оксамитовий смак. Щоб пом’якшити смак кави, додайте в нього маленький шматочок вершкового масла.

4. Смажений акцент. Щоб підкреслити аромат напою, прожарити його трохи в турці перед тим, як додати води

5. Пряний аромат. Щоб приготувати ароматну каву, насипте в турку мелені зерна, додайте паличку кориці, шматочок імбиру, трохи мускатного горіха і половину чайної ложки тростинного цукру. Коли запах стане досить інтенсивним, додайте воду.

6. Без осаду. Щоб гуща не потрапила в чашку, додайте в турку з кавою чайну ложку холодної води і почекайте півхвилини. Тепер можете наливати кави.

7. Максимальна насиченість. Як тільки вона почне кипіти і підніматися, зніміть турку з вогню, ложкою приберіть піну, перемішайте каву і знову поставте на вогонь. Повторіть процедуру три рази.

8. Пінка. Щоб приготувати каву з пінкою, необхідно спочатку нагріти турку, потім насипати мелені зерна, додати цукор і лише потім вливати холодну воду. Варити каву слід на повільному вогні, а знімати, як тільки почне підніматися пінка.

Смачного!