Важливо розпізнати інсульт: Запам’ятайте всього 3 перші кроки! Mи зможемо врятувати життя деяким людям!

Мій друг прислав мені наступне і попросив мене розіслати це по всьому світу. Якщо хоча-б хтось запам’ятає цю нескладну інформацію, ми зможемо врятувати життя деяким людям. Це правда … Прочитайте, будь ласка, наступну інформацію:

ЯК ВСТАНОВИТИ ІНСУЛЬТ:

Під час відпочинку на природі, моя подруга спотикнулась і впала – вона завірила всіх, що з нею все добре (друзі наполягали на виклику швидкої допомоги) і що вона просто спотикнулась об камінь тому ще не звикла до свого нового взуття. Друзі допомогли їй обтруситися і протягнули їй нову тарілку з їжею. Мері продовжувала насолоджуватися відпочинком, незважаючи на те, що вона здавалася трохи розбурханої. Пізніше подзвонив Чоловік Мері і повідомив усім, що його дружину забрали в лікарню – (о 6 годині вечора Мері не стало).

Під час пікніка у неї стався інсульт. Якби її друзі знали, як встановити ознаки інсульту, може, Мері була б з нами сьогодні. . .

Хтось би ще не вмер. Замість цього вони відчувають себе безпорадними і без надії щось змінити.

А прочитати цю інформацію – потрібно витратити всього хвилину часу!

Лікар невролог надалі заявив, що якби він міг дістатися до потерпілого протягом трьох годин, він би міг повністю усунути наслідки інсульту …. повністю. Він також звернув увагу, що проблема в тому, як встановити інсульт, поставити правильний діагноз і потім доставити потерпілого в протягом 3 годин до медичного закладу для надання допомоги, що досить складно здійснити силами свідків події.

Розпізнати ІНСУЛЬТ:

Заради Бога постарайтеся запам’ятати 3 основні кроки в розпізнаванні симптомів інсульту, так звані «ПЗП».

Прочитайте і запам’ятайте!

Іноді важко відразу розпізнати симптоми інсульту. На жаль, відсутність обізнаності призводить до трагедій. Потерпілий від інсульту може отримати серйозні порушення роботи мозку, в разі якщо знаходяться поблизу людям не вдалося вчасно розпізнати ознаки інсульту. На сьогодні, лікарі стверджують, що будь-який свідок події може розпізнати симптоми інсульту, задавши потерпілому три прості запитання:

П * Попросіть постраждалого ПОСМІХНУТИСЯ.

З * Попросіть ЗАГОВОРИТИ. Попросити вимовити просте речення. Зв’язно. Наприклад: За вікном світить сонце.

П * Попросіть його або її ПІДНЯТИ обидві руки.

Увага! Ще один спосіб розпізнати інсульт крім вищезгаданих: попросіть постраждалого висунути язик. І якщо язик кривої або неправильної форми і западає на одну або іншу сторону, то це теж ознака інсульту. Якщо Ви відзначили у потерпілого проблему з якимось із цих завдань, негайно викликайте швидку і опишіть симптоми прибулим на місце медикам.

Будьте здорові.