Трюфелі шоколадні.

 

200 г дитячої суміші “Малютка” або сухого молока
50 г какао
250 г цукру
200 г вершкового масла

У каструлю налити 100 мл води, додати цукор, довести до кипіння. В каструлю налити 100 мл води, додати цукор, довести до кипіння.

Потім додати масло, кип’ятити на середньому вогні, поки маса не почне густіти (у мене цей процес зайняв 30 хвилин) .Потім додати масло, кип’ятити на середньому вогні, поки маса не почне густіти (у мене цей процес зайняв 30 хвилин).

Дитячу суміш (або сухе молоко) перемішати з какао. Дитячу суміш (або сухе молоко) перемішати з какао.

Додати цукрово-масляну суміш, невеликими порціями, так як може знадобитися тільки половина цукрово-масляною суміші. Все добре перемішати. Отримана маса повинна бути пухкою, сипучою. Добавте цукрово-масляну суміш, невеликими порціями, так як може знадобитися тільки половина цукрово-масляною суміші. Все добре перемішати. Отримана маса повинна бути пухкої.

З теплої маси сформувати кульки завбільшки з волоський горіх. Обваляти кульки в суміші з какао і цукрової пудри. Також трюфелі можна обваляти в мелених горіхах або кокосовій стружці. Із теплої маси сформувати кульки завбільшки з волоський горіх.

Обваляти кульки в суміші з какао і цукрової пудри. Також трюфелі можна обваляти в мелених горіхах або кокосовій стружці.

Смачного!