Рецепт рулету з лаваша з ковбасою і сиром: надзвичайно смачна закуска

Складові:
Отже, для приготування закусочного рулету з лаваша з сиром і ковбасою знадобляться такі компоненти як:

  • Ковбаса-(340 г);
  • Зелень свіжа городня будь-яка (на свій смак);
  • Тонкий лаваш вірменський (дві штуки);
  • Твердий і легкоплавкий сир (320 г);
  • Майонез (чотири ст. ложки).

Як приготувати рулет з лаваша з ковбасою і сиром:

Спочатку розстелити на робочій поверхні столу потрібно два тонких листових лаваша, потім рясно змастити поверхню кожного з них майонезом і розподілити його рівномірно. Звичайно, майонез є досить калорійним харчовим продуктом, проте з ним закуска вийде більш соковитою.

Після цього, подрібніше нарізати ковбасу, викласти нарізану ковбаску рівними порціями на кожен лаваш поверх майонезного шару.

Натерти крупно сир легкоплавкий будь-якого твердого сорту, потім розсипати його рівномірно по поверхні лаваша, далі порубати якомога дрібніше всю свіжу зелень, додати будь-яких спецій і сіль. З’єднати ці компоненти і отриманою сумішшю присипати тертий сир, як тільки начинка для лаваша повністю буде готова, необхідно згорнути всю отриману композицію в акуратний рулет і з обох боків обсмажити рівномірно на сковорідці в невеликій кількості гарячої олії.

Далі залишається тільки викласти приготовані закусочні рулетики з начинкою з сиру і ковбаски на блюдо, нарізати при необхідності шматками і відразу ж подавати гостям в гарячому вигляді.

Смачного!